14.09.2018
HİJYEN SERTİFİKASI DÜNYADA İLK KEZ YERLİ  İLAÇ SANAYİCİSİ OLAN HELVACIZADE GRUBU’NA VERİLDİ.

Dünyada ilk kez TSE tarafından, insan sağlığı için güvenli ürün elde edilmesini amaçlayan, “TS 13811 Hijyen ve Sanitasyon Yönetim Sistemi” Belgelendirmesini, tüm dünyada tüm sektörler içinde ilk olarak yerli ilaç sanayicisi Helvacızade Grubu aldı.

13.08.2018
SONBAHAR DÖNEMİNDE HAVALAR SİZİ DE DEVİRMEDEN ÖNLEMİNİZİ ALIN!

​Yazın güneş, tatil ve daha yavaş bir tempodan sonra, şimdi soğuk havaların size getirecekleriyle yüzleşmenin zamanı geldi. Sonbaharın gelmesiyle birlikte mikroplar yüzlerini göstermeye başladı bile. Hafif hafif öksürenler, burnunu çekenler aramızda dolaşıyor. Peki, hasta olup mutsuz mutsuz köşede mi oturalım? Hayır tabii ki. Hazırlık yapalım ve kendimizi soğuk havalara karşı hazırlayalım. Peki sonbahara karşı nasıl hazırlanacağız? Yapmamız gerekenler neler?

05.06.2018
Dikkat: Yaz Aylarında Cildinizi Doğal Yollarla Desteklemeyi Unutmayın!

​Yazmevsimi kapıyı çaldı, havalar her geçen gün daha da sıcak olmaya başlıyor, bununla beraber etkisini artıran güneş, cilt sağlığımız için tehlike çanları çalıyor. Peki yaz aylarında cilt sağlığımız için neler yapmalıyız?

10.05.2018
Özellikle Yaz Aylarında İdrar Yolu Enfeksiyonlarına Dikkat Edilmeli!

​Havuz ve deniz mevsiminin açılmasıyla hem yetişkinleri hem de çocuklar için tehlike çanları çalıyor. Bu mevsimde en sık görülen rahatsızlıkların başında idrar yolu enfeksiyonları geliyor. İdrar yolu enfeksiyonuna karşı neler yapılmalı? Doğal yolla korunmak mümkün mü?

03.05.2018
Hamilelik ve Emzirme Dönemlerinin Korkulu Rüyası Çatlaklara Karşı 100’de 100 Doğal Destek

Anne adayları ve emzirme döneminde annelerin yaşadığı problemlerin başında özellikle hamilelik süresince veya kilo alım verimine bağlı oluşan cilt çatlakları ve emzirme döneminde oluşan meme ucu çatlakları geliyor.Zade Vital, 100'de 100 doğal ve 100'de 100 hipoalerjenik olarak geliştirdiği iki yeni ürünü ile anne adayları ve annelere destek oluyor.

10.04.2018
Beril KOPARAL

​Türkiye’nin ilk sağlıklı yaşam markası Zade Vital’in ve Zade & Zade Vital İbn-i Sina Ar-Ge Merkezi’nin Müdürü Beril Koparal, Antalya’da düzenlenen BİHAT 2018’de “Bitkisel İlaç Endüstrisi & Üniversite İşbirliği” panelinde “Türkiye’deki Sabit Yağ Üretimi, Piyasası ve İnsan Sağlığında Sabit Yağların Kullanılışı” ile ilgili bilgileri katılımcılarla paylaştı.

01.04.2018
Medikal Ramazan Ayı Basın Bülteni

​Türkiye’nin ilk sağlıklı yaşam markası Zade Vital’in ve Zade & Zade Vital İbn-i Sina Ar-Ge Merkezi’nin Müdürü Beril Koparal, Antalya’da düzenlenen BİHAT 2018’de “Bitkisel İlaç Endüstrisi & Üniversite İşbirliği” panelinde “Türkiye’deki Sabit Yağ Üretimi, Piyasası ve İnsan Sağlığında Sabit Yağların Kullanılışı” ile ilgili bilgileri katılımcılarla paylaştı.

01.04.2018
Zadevital Anneler Günü

​Anne mutfaktaki nefis kokudur, damaktaki enfes tattır. Anne kulaktaki ninnidir, saçtaki sevecen eldir anne… Anne demek koşulsuz seven, koşulsuz sevilen demek…Dünyanın en güzel varlığının sağlığı herşeyden önemli…Bu Anneler Günü’nde hayatınıza anlam katan annenize sağlık hediye edin, onların sağlığına değer katın…

30.03.2018
Yaza Hazırlanırken Üzerinizdeki Yükü Atın!

​Türkiye’nin ilk sağlıklı yaşam markası Zade Vital, gerçekleştirdiği kampanyalar ile kilo verme telaşının arttığı günlerde büyük bir destek sağlıyor. Zade Vital, Türkiye’nin en çok takip edilen online diyet platformu Diyetkolik ile gerçekleştirdiği işbirliği kapsamında, 1 Nisan 2018 tarihinden itibaren Zade Vital Combo Fit ve Soğuk Pres Aspir yağı kutularında 2 aylık diyetkolik.com üyeliği hediye olarak verilmeye başlanıyor.

30.03.2018
Zade Vital’in Kilo Kontrolüne Yardımcı Ürünleri Yanınızda, Gözünüz Diyetkolik’te Olsun!

​ Kış aylarında hesapsızyenen yemeklerin neden olduğu kilolar bahar ayları geldikçe dert olmaya başlar. Kilo vermek isteyen kişiler için beslenme düzeninin gözden geçirilmesi ve hareketin artırılması önemlidir. Uzmanların açıklamalarına göre bitkisel ve deniz kaynaklı esansiyel yağ asitleri sağlıklı bir yaşama katkı sağlarken kilo kontrolünü de olumlu yönde etkiliyor.

11.10.2017
Sağlıklı Bir Yaşam İçin Erkeklere Özel Öneriler

​Genç görünmek, sağlıklı bir vücut, yoğun tempoda da enerji dolu hissetmek… Günümüzde artık kadınlar kadar erkekler de sağlıklarını önemsiyor ve vücut sağlıklarına ve bakımlarına özen gösteriyor. Erkeklerin de her yaşta daha sağlıklı olmalarına besin destekleri yardımcı oluyor.

11.10.2017
Hangi Besin Destekleri Menopoz Dönemindeki Kadınlara Yardımcı Oluyor?

​Yaş almak hayatın kaçınılmaz bir süreci. Bununla birlikte sağlıklı yaş almak yani yaşlanmamak için yapılabilecekler var. Uzmanlar, menopoz döneminde yaşanan sıkıntıları daha aza indirgemek için genç yaşlardan itibaren önlem alınmasını gerektiğini belirterek, besin desteklerinin yardımcı olarak kullanıbileceğini söylüyor.

11.10.2017
SEN DE YENİ YILDA HEM FIX’LE HEM DE MIX’LE Eczaneden aldım bir tane, fayda verdi bin tane…

​Yeni bir yıl; yeni umutlar, yeni fırsatlar ve kendinizi yenileyecek yeni projeler demek. Tabi ki tüm bunlar için öncelikle sağlıklı olmak şart… Peki sağlığınız için doğal bitkisel yağlar ve Omega 3 balık yağını sadece bir kapsülde bulabileceğinizi söylesek?

11.10.2017
Sağlıklı Bir Yaşam İçin 50 Yaş ve Üzerine COMBO Bir Önerimiz Var!

​Genç görünmek, sağlıklı bir vücut, yoğun tempoda da enerji dolu hissetmek… Günümüzde artık 50 yaş ve üzeri kişiler sağlıklarını daha çok önemsiyor ve vücut sağlıklarına ve bakımlarına özen gösteriyor. Uzmanlar bu konuda besin desteklerinden yardım alınabileceğinin altını çiziyor.

02.10.2017
Eklemleriniz Ne Kadar Sağlıklıysa O Kadar Özgürsünüz!

​Eklem Sağlığında Cold Press Yağların Faydaları İnsan yaşamı için gerekli en önemli enerji kaynakları arasında yer alan yağların sağlıklı bir yaşama katkı sağlayan pek çok faydası bulunuyor. Cold Press yöntemi ile hiçbir ısıl ve kimyasal işlem uygulamadan 0 olarak elde edilen doğal yağlar aynı zamanda eklem sağlığında da kullanılabiliyor. Zade Vital Cold Press ürünleri Hindistan Cevizi Yağı, Sarı Kantaron Yağı, Menengiç Yağı, Zerdeçal, Artofix ve Yetişkinler için özel olarak hazırlanan Omega 3 Balık yağları ile eklem sağlığına destek oluyor.

02.10.2017
Hamilelere ve Emziren Annelere Özel Omega 3 Desteği: Zade Vital® Omega 3 Balık Yağı Premium Pregnan

​Türkiye’nin ilk sağlıklı yaşam markası Zade Vital® tarafından hamilelere ve emziren annelere özel olarak geliştirilen Omega 3 balık yağı, hamilelik ve emzirme dönemlerinin en büyük destekçisi olarak sadece doktor ve eczacı danışmanlığında toplumla buluşuyor.

02.10.2017
Kış Kapımızda; Peki Bağışıklık Sistemini Güçlendirmek İçin Neler Yapmalı?

​Kış ayları kapalı ve kalabalık ortamlarda daha fazla vakit geçirilen, pek çok hastalığın yaygınlaştığı bir dönem. Özellikle bu aylarda zayıflayan bağışıklık sistemi; sağlıklı, dengeli ve düzenli beslenmenin yanı sıra besin desteklerine ve Omega 3 takviyesine ihtiyaç duyuyor. Kış döneminde bağışıklık sistemimizi güçlendirmek, vücut direncimizi artırmak için neler yapmalıyız?

01.09.2017
K. Taha Büyükhelvacıgil, Zade Vital’in gelişimini Fortune Dergisi’nde anlattı.

​Fortune Dergisi’nde yayınlanan röportajda Taha Büyükhelvacıgil, “Doğal Vitamine Bilimsellik Damgası” başlığı altında Zade Vital’in gelişimi hakkında bilgiler verdi.

07.07.2017
Cilt lekelerine karşı önleminizi doğal yollarla alırken cilt sağlığınıza ve güzelliğine de destek ol

​Sadece güzel gözükmek için değil aynı zamanda sağlığımız açısından ve yaşlanma belirtilerini geciktirmek için cildimize ve cilt bakımına özen göstermek çok önemlidir.

07.07.2017
Yapısında birçok vitamin,mineral,protein bulundurmasıyla besin değeri çok güçlü olan arı sütü

​Arı ürünleri arasında besin maddelerince en zengin olan Arı Sütü, genç işçi arıların yutak altı salgı bezlerinden salgılanır.

07.07.2017
Yaşlanmayı Nasıl Yavaşlatabiliriz?

​Sağlıklı bir hayat yaşamanın ve yaşlanmanın etkilerini yavaşlatmanın yolunun doğru beslenmeden geçtiğini artık hepimiz biliyoruz.

07.07.2017
Deve Dikeni Tohumu Yağı ülkemizde her dört kişiden birini etkileyen karaciğer hastalıklarına karşı k

​Dünyada en sık görülen kronik karaciğer hastalığı arasında yer alan alkole bağlı olmayan karaciğer hastalığının ülkemizde de her dört kişiden birini etkilediği belirtiliyor.

06.07.2017
A, D3 ve E Vitaminleri Zade Vital® Kalitesi ile Artık Eczanelerde!

​Türkiye’nin ilk sağlıklı yaşam markası Zade Vital®, toplum sağlığına katkıda bulunmaya devam ediyor.

01.06.2017
Erkeklerin Sağlıklarına yardımcı olan besin destekleri hangileri?

​Genç görünmek, sağlıklı bir vücut, yoğun tempoda da enerji dolu hissetmek… Günümüzde artık kadınlar kadar erkekler de sağlıklarını önemsiyor ve vücut sağlıklarına ve bakımlarına özen gösteriyor. Erkeklerin de her yaşta daha sağlıklı olmalarına besin destekleri yardımcı oluyor.

01.06.2017
Bu Yazı Hindistan Cevizi Yağı İle Unutulmaz Kılın!

​Dünya çapında en doğal kozmetiklerden biri olarak tanımlanan Hindistan Cevizi Yağı, Türkiye'de Zade Vital® tarafından, tamamen doğal bir yöntem olan Cold Press yöntemiyle üretiliyor. Başta saç ve cilt sağlığı olmak üzere bir çok alanda doğal destek sunan Hindistan Cevizi Yağı, tek üründen çoklu fayda sağlayan benzersiz bir ürün olmasıyla dikkat çekiyor, güzel kokusu ve doğallığı ile yazınızı unutulmaz kılıyor.

01.06.2017
Deniz, Kum ve Güneş… Yaz Aylarının Cildimizde ve Vücudumuzda Oluşturabileceği Zararlı Etkilere Önlem

​Bütün bir yılın yorgunluğunu üzerimizden atmak, dinlenmek ve yeniden canlanmak için yaz tatiline çıkmayı, deniz kum ve güneş ile buluşmayı dört gözle bekliyoruz. Ancak tüm bunlar arasında yaz aylarının cildimizde ve vücudumuzda oluşturabileceği zararlı etkilerini de unutmamak lazım. Uzmanlar ise cilt sağlığımız için besin desteklerinden yararlanabileceğimizi söylüyor.Peki hangi besin destekleri cilt sağlığımıza destek oluyor?

01.06.2017
Babalarımızın Sağlıklarına yardımcı olan doğal besin destekleri hangileri?

​Dünyanın en güvenilir en özel varlığının sağlığı herşeyden önemli…Bu Babalar Günü’nde Baba’nıza sağlık hediye edin, onların sağlığına değer katın…

15.05.2017
Zade Vital®  İnovatif Yeni Ürün Serileri İle Türkiye’yi Vitafoods Europe 2017’de Temsil Etti!

​Türkiye'nin ilk sağlıklı yaşam markası m ve dünyanın en zengin Cold Press bitkisel yağ besin destekleri serisi Zade Vital®, 9-11 Mayıs tarihlerinde İsviçre’de gerçekleştirilen Vitafoods Europe 2017’ de yer aldı.

15.05.2017
Kadir Büyükhelvacıgil’den Basın Açıklaması

​Helvacızade Grubu’nun ikinci kuşağı olan, şirketin yeni iş kollarına girmesini sağlayan Kadir Büyükhelvacıgil çalışma hayatı ile ilgili açıklamalarda bulundu. Bugün Helvacızade A.Ş. Yönetim Kurulu Onursal Başkanı olarak şirketin genç kuşaklarına yol gösteren Kadir Büyükhelvacıgil; Helvacızade’nin bugünlere çok çalışarak geldiğini belirterek, en önemli değerlerinin “birlik ve beraberliği korumak ve kaliteye adanmak” olduğunu söyledi.

11.05.2017
Babalarımızın Sağlıklarına yardımcı olan doğal besin destekleri hangileri?

​Dünyanın en güvenilir en özel varlığının sağlığı herşeyden önemli…Bu Babalar Günü’nde Baba’nıza sağlık hediye edin, onların sağlığına değer katın…

11.05.2017
Deniz, Kum ve Güneş… Yaz Aylarının Cildimizde ve Vücudumuzda Oluşturabileceği Zararlı Etkileri Nasıl

​Bütün bir yılın yorgunluğunu üzerimizden atmak, dinlenmek ve yeniden canlanmak için yaz tatiline çıkmayı, deniz kum ve güneş ile buluşmayı dört gözle bekliyoruz. Ancak tüm bunlar arasında yaz aylarının cildimizde ve vücudumuzda oluşturabileceği zararlı etkilerini de unutmamak lazım. Uzmanlar ise cilt sağlığımız için besin desteklerinden yararlanabileceğimizi söylüyor. Peki hangi besin destekleri cilt sağlığımıza destek oluyor?

01.05.2017
Zade Vital’den Gençlere Çok Yönlü Sağlık ve Enerji Desteği

​Zade Vital özel olarak geliştirdiği, dört farklı doğal sağlık desteği içeren Combo Teens ile gençlerin sağlık ve enerji dolu olmalarına destek sağlıyor.  Cold Press yöntemi ile 0 doğal ceviz yağı, çörek otu yağı, glüten içermeyen rüşeym yağı ile yer fıstığı yumuşak kapsüllerini içeren Combo Teens bir pakette birden fazla iyilik sunuyor. 

01.05.2017
Metropol insanlarını bekleyen büyük tehlikeye karşı Cold Press Chia Tohumu Yağı:

​Metropol insanının tüm özelliğini taşıyorsanız yani masa başında uzun saatler geçiriyorsanız, beslenmenize dikkat edemiyor, yüksek kalorili besleniyorsanız ve yoğun stres altındaysanız “metabolik sendrom”a bir adım daha yakınsınız.Modern yaşam hastalığı olarak tanımlanan “metabolik sendrom”, insülin direnciyle başlayan, abdominal obezite (karın bölgesi yağlanması), glukoz intoleransı, diyabet, dislipidemi (kan yağlarının olması gerektiğinden fazla miktarlarda bulunması), hipertansiyon ve koroner arter hastalığı gibi hastalıkların birbirine eklenmesiyle ölümcül sonuçlara yol açabilecek kadar tehlikeli. Yapılan çalışmalar Chia Tohumu Yağı’nın metabolik sendroma karşı tedavide destek sağladığını gösteriyor.

01.05.2017
Anneler Günü’nde O’nun İçin İyi bir şey yapmaya ne dersiniz?

​Dünyanın en güzel varlığının sağlığı herşeyden önemli…Bu Anneler Günü’nde hayatınıza anlam katan annenize sağlık hediye edin, onların sağlığına değer katın…

01.05.2017
Alerjik Rinit Tedavisine Doğal Destek: Cold Press Çörek Otu Yağı

​Mevsimsel alerjik rinit en sık görülen alerjik hastalıklardan biri. Her yıl aynı zamanlarda kendinizi iyi hissetmiyorsanız, yaşam kaliteniz düşüyor ise besin desteklerinden yardım alabilirsiniz. Yılın bazı dönemlerinde artış gösteren Alerjik Rinit’in tedavisine Cold Press çörek otu yağı ile destek olmak mümkün.

01.04.2017
Ramazan Ayını Rahat Geçerimenizi Sağlayacak Besin Destekleri Neler?

​Uzun ve sıcak günlerin bizleri beklediği Ramazan ayı boyunca, vücut direnci düşenler, kabızlık ve hazımsızlık çekenler, kalp damar sağlığına özen gösterenler, ülser ve diyabet rahatsızlıklarına sahip kişiler Zade Vital®  ürünlerinden destek alabilirler.

01.04.2017
Türkiye’nin sağlıklı yaşam markası Zade Vital®, İlk’leri gerçekleştirmeye devam ediyor…

​Günlük yaşantımızda insan vücudunun sağlayamadığı esansiyel yağ asitlerini, dışarıdan destek olarak almamız gerekiyor. Yaptığı Ar-Ge çalışması ile, insan sağlığına olan yararlı etkileri bilimsel olarak kanıtlanmış bitki ve tohumların yağlarını ve yetişkinler için ideal EPA-DHA oranlarına sahip Omega 3 balık yağını bir kapsülde toplamayı başaran Zade Vital, FixMix Serisi’ni, sadece eczanelerde, toplum sağlığına sundu. Konya’daki Zade Vital İlaç Üretim Tesisleri’nde GMP  (Good Manufacturing Practices/İyi Üretim Uygulamaları) standartlarında üretilen FixMix Serisi 11 farklı çeşidi ile farklı yaş gruplarının farklı sağlık ihtiyaçlarına pratik ve çok yönlü destek sağlıyor.

01.04.2017
Hangi Yağlar Kilo Vermeye Yardımcı Oluyor?

​Uzmanların açıklamalarına göre bitkisel ve deniz kaynaklı esansiyel yağ asitleri sağlıklı bir yaşama katkı sağlarken, beslenme ve egzersizden alınacak sonuçları olumlu yönde etkiliyor.

01.04.2017
KALBİNİZE SAĞLIK!  Kalp Damar Sağlığına Destek: Combo Cardio

Sağlıklı bir yaşam sürmek için kalp damar sağlığını korumak çok önemli bir faktördür. Zade Vital®’in kalp damar sağlığına önem veren yetişkinler için özel olarak geliştirdiği Combo Cardio ile Cold Press Çörek Otu Yağı, Cold Press Ketencik Yağı, Cold Press Üzüm Çekirdeği Yağı ve Yetişkinler İçin Omega 3 Balık Yağı ürünlerini bir pakette sunuyor.

01.04.2017
Ramazan Ayını Rahat Geçerimenizi Sağlayacak Besin Destekleri Neler?

​Uzun ve sıcak günlerin bizleri beklediği Ramazan ayı boyunca,vücut direnci düşenler, kabızlık ve hazımsızlık çekenler, kalp damar sağlığına özen gösterenler, ülser ve diyabet rahatsızlıklarına sahip kişiler Zade Vital®  ürünlerinden destek alabilirler.

01.04.2017
Anneler Günü’nde O’nun İçin İyi bir şey yapmaya ne dersiniz?

​Dünyanın en güzel varlığının sağlığı herşeyden önemli…Bu Anneler Günü’nde hayatınıza anlam katan annenize sağlık hediye edin, onların sağlığına değer katın…

31.03.2017
KALBİNİZ GENÇ KALSIN! KALP DOSTU ESANSİYEL YAĞ ASİTLERİ

​Kalp-damar hastalıkları, tüm dünyada ve ülkemizde en sık görülen ölüm nedenleri arasında ilk sırada yer alıyor. Hareketsiz yaşam, sağlıksız beslenme ve aşırı stres, kalp hastalıklarını tetikleyen faktörlerin başında geliyor. Uzmanlar esansiyel yağ asitlerinin ise kalp sağlığımızı korumada en büyük destekçilerimizin arasında yer aldığını belirtiyor.

24.03.2017
Hangi Yağlar Kilo Vermeye Yardımcı Oluyor?

​Uzmanların açıklamalarına göre bitkisel ve deniz kaynaklı esansiyel yağ asitleri sağlıklı bir yaşama katkı sağlarken, beslenme ve egzersizden alınacak sonuçları olumlu yönde etkiliyor.

24.03.2017
Mevsim Geçişlerinde Olumsuz Etkilenen Cilt İçin Neler Yapılmalı?

​Cilt sağlığı ve güzelliği, genel sağlığımızın en önemli göstergelerinden biri…Mevsim geçişlerinde cildimizin maruz kaldığı ısı, ışık gibi dış etkenlerin cildi olumsuz yönde etkilediği bir gerçek. 

13.12.2016
Zade Vital® Yeni Yılda Sizleri DÖRT DÖRTLÜK Bir Hayata Davet Ediyor!

​Yeni bir yıl; yeni umutlar, yeni fırsatlar ve kendinizi yenileyecek yeni projeler demek. Tabi ki tüm bunlar için öncelikle sağlıklı olmak şart… Peki sağlığınız için dört farklı doğal besin destek ürününü bir pakette bulabileceğinizi söylesek?

01.11.2016
Metropol insanlarını bekleyen büyük tehlikeye karşı Cold Press Chia Tohumu Yağı

Metropol insanının tüm özelliğini taşıyorsanız yani masa başında uzun saatler geçiriyorsanız, beslenmenize dikkat edemiyor, yüksek 

kalorili besleniyorsanız ve yoğun stres altındaysanız “metabolik sendrom”a bir adım daha yakınsınız...
30.09.2016
Zade Vital’den Geleceğin Eczacılarına Destek

​Zade Vital® ve Pharmetic Girişimci Eczacılar Derneği tarafından üniversitelerin eczacılık fakülteleri arasında düzenlenen Farmafikir...

09.09.2016
Zekayı Geliştiren Mega Güç Omega 3

​​Zade Vital® Premium Omega 3  Balık Yağı Şurupları Serisi, Ege Üniversitesi ARGEFAR güvencesi, özel formülleri,“Özel Buhar Teknolojisi”, kız çocukları ve erkek çocukları için ayrı tatlar ve  Türkiye’nin sağlıklı yaşam markası Zade Vital®’in dünya standartlarındaki üretim kalitesi ile eczanelerde minik kahramanları bekliyor...

09.09.2016
Şurup İçecek Kadar Büyüdünüz mü?

​Türkiye’nin sağlıklı yaşam markası Zade Vital®, İlk’leri gerçekleştirmeye devam ediyor. Her yaşın sağlık kaynağı¹ balık yağını yetişkinlerin ihtiyaçları doğrultusunda özel olarak geliştirerek, şurup haline getiren Zade Vital®...

09.09.2016
Sağlık ve Güzellik için Kimler Hani Yağı Kullanmalı?

İnsan yaşamı için gerekli en önemli enerji kaynakları arasında yer alan yağların sağlıklı yaşama katkı sağlayan pek çok faydası...

30.05.2016
Zade Vital® Cold Pressed Aspir Yağı ve Yeni Combo FIT Paketi İle Yaz Aylarına Canlanarak Girin…

​Türkiye’nin ilk sağlıklı yaşam markası Zade Vital®’in Cold Pressed Aspir Yağı ve yeni Combo FIT ürünleri ile kış boyunca alınan kiloları geri vermenin, kendimize bakmanın kısacası yaz aylarına canlanarak girmenin tam zamanı…

08.04.2016
ZADE VITAL®’DEN 10-17 NİSAN KALP HAFTASI’NA ÖZEL SOSYAL MEDYA UYGULAMASI YAYINDA KALBİM SENDE!

UYGULAMAYA KATILIN, DAHA SAĞLIKLI BİR KALP BİLİNCİ OLUŞTURMAYA SİZ DE DESTEK OLUN

Kalp-damar hastalıkları, tüm dünyada ve ülkemizde en sık görülen ölüm nedenleri arasında ilk sırada yer alıyor. Ülkemizde her yıl 150 bin kişi kalp ve damar hastalıklarından dolayı hayatını kaybediyor. hareketsiz yaşam, sağlıksız beslenme ve aşırı stres, kalp hastalıklarını tetikleyen faktörlerin başında geliyor

07.03.2016
Konya Ekonomi Ödülleri 2015’te “İSO 500’de Yer Alan Konyalı Firmalar Ödülü”  Helvacızade’nin oldu!

​Konya Sanayi Odası, Konya Ticaret Odası, Konya Ticaret Borsası, Konya Vergi Dairesi Başkanlığı ile SGK İl Müdürlüğü tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen Konya Ekonomi Ödülleri Töreni, Başbakan Sayın Ahmet Davutoğlu’nun katılımı ile gerçekleştirildi.   

24.02.2016
Dr. MEVLÜT BÜYÜKHELVACIGİL GELECEKTE DE VAR OLMANIN YOLLARINI ANLATTI

​Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası tarafından, Kahramanmaraş’ta düzenlenen Aile Şirketlerinde Kurumsallaşma ve Aile Şirketleri Anayasası Semineri’nde Dr. Mevlüt Büyükhelvacıgil, aile şirketlerinin geleceği için kurumsallaşmanın ve aile anayasası hazırlanmasının gerekli olduğunu vurguladı. 

04.02.2016
Hazımsızlık Problemlerinde Tedaviye Yardımcı: Anason Yağı, Zade Vital® Kalitesi artık Eczanelerde

​Birçok medeniyette kendine yer bulmuş, elde edilmesi zor bir yağ olan Anason Yağı, Türkiye’nin ilk sağlıklı yaşam markası Zade Vital® tarafından, Ege Üniversitesi ARGEFAR ile işbirliği içinde...

05.01.2016
DÜNYADA & TÜRKİYE’DE SAĞLIK ALANINDA İLKLER ZADE VITAL®İN GMP SERTİFİKALI TESİSLERİNDE GERÇEKLEŞİYOR

Türkiye’nin ilk besin destekleri markası Zade Vital®’i geliştiren ve üreten Helvacızade Grubu, Zade Vital® Tesisleri ile “İlaç Üretim Yeri İzin Belgesi”ni aldı. Dünyada ve Türkiye’de bir ilk gerçekleşerek, “Cold Press” yöntemi GMP (Good Manufacturing Practices / İyi Üretim Uygulamaları) belgesi ile onaylanmış oldu. “Belge”, düzenlenen tören ile, İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. Hasan Küçükkendirci tarafından Helvacızade Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Tahir Büyükhelvacıgil’e takdim edildi.

17.12.2015
ZADE VITAL® YENİ YILDA SİZİ SAĞLIĞA DAVET EDİYOR!

Yeni bir yıl; yeni umutlar, yeni fırsatlar ve kendinizi yenileyecek yeni projeler demek. Tabii ki tüm bunlar için öncelikle sağlıklı olmak şart. Güzelleşmek, gençleşmek ve kendinizi daha dinç hissetmek istiyorsanız bitkilerin şifalı söylemlerine kulak verin. Soğuk Pres bitkisel besin destekleriyle Yeni Yılda baştan aşağı yenilenin.

01.12.2015
ZADE VITAL® İLAÇ ve ECZACILIK DÜNYASININ EN ÖNEMLİ ÖDÜLLERİNDEN ALTIN HAVAN’IN SAHİBİ OLDU.

Eczacı Dergisi tarafından bu yıl altıncısı düzenlenen, ilaç ve eczacılık sektörünün en prestijli ödül programı Altın Havan 2015’te, “İlaç Dışı Kategori Ürün Ödülü” Türkiye’nin ilk sağlıklı yaşam markası Zade Vital®’in oldu.

25.11.2015
BURSALI ECZACILARIMIZ VITALOG TOPLANTISINDA BİR ARAYA GELDİ

ZADE VITAL®, VITALOG TOPLANTILARI TÜM HIZIYLA DEVAM EDİYOR

Türkiye’nin ilk besin destekleri

markası Zade Vital® tarafından, hayata ve sağlığa dair önemli konu başlıkları ile hayata geçirilen Vitalog Toplantıları 19 Kasım tarihinde Bursa’da gerçekleşti. Bursalı eczacılarımızı bir araya getiren toplantıda “Bitkisel Ürünlerin Türkiye’de Sağlık Bakanlığı Normlarında Üretilmesi ve Ruhsatlandırılması”, “Nigellae sativae Oleum’un Terapötik Etkinliği”, “Sağlıklı Bir Yaşam Sürebilmek İçin Esansiyel Yağ Asitlerinin Önemi” ve “Eczanede Katagori Yöntemi ve Geleceğin Fırsatları” konularında güncel ve bilimsel bilgiler aktarıldı.

23.11.2015
Dr. Mevlüt Büyükhelvacıgil,  “Diksiyon ve Beden Dili Eğitim Programı”nda seminer Verdi

​127 yıldır kendi işini yürüten ve bugün Türkiye’nin en büyük 500 kurumu arasında yer alan Helvacızade Gıda İlaç Kimya San. Tic. A.Ş.’nin 3. Kuşak üyesi, Zade Vital®’in CEO’su Dr. Mevlüt Büyükhelvacıgil, 22 Kasım tarihinde Selçuk Üniversitesi Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi’nin düzenlediği “Diksiyon ve Beden Dili Eğitim Programı”nda öğrencilerle buluştu.

12.11.2015
Zekayı Geliştiren Mega Güç Omega 31,2 Zade Vital®’den Yeni Premium Omega 3 Balık Yağı Şurupları

Türkiye’nin sağlıklı yaşam markası Zade Vital®, Premium Omega 3 Balık Yağı Şurupları Serisi’ni pazara sundu. Denizlerin sağlık kaynağı balık yağı; Ege Üniversitesi ARGEFAR güvencesi, özel formülleri,“Özel Buhar Teknolojisi”, kız çocukları ve erkek çocukları için ayrı tatlar ve  Zade Vital®’in dünya standartlarındaki üretim kalitesi ile eczanelerdeki yerini aldı.

12.11.2015
SİVASLI ECZACILARIMIZ VITALOG TOPLANTISINDA BİR ARAYA GELDİ

ZADE VITAL®, VITALOG TOPLANTILARI TÜM HIZIYLA DEVAM EDİYOR 

Türkiye’nin ilk besin destekleri

markası Zade Vital® tarafından, hayata ve sağlığa dair önemli konu başlıkları ile hayata geçirilen Vitalog Toplantıları 12 Kasım tarihinde Sivas ’ta gerçekleşti. Sivaslı eczacılarımızı bir araya getiren toplantıda “Nigellae sativae Oleum’un Terapötik Etkinliği”, “Sağlıklı Bir Yaşam Sürebilmek İçin Esansiyel Yağ Asitlerinin Önemi” ve “Eczanede Katagori Yöntemi ve Geleceğin Fırsatları” konularında güncel ve bilimsel bilgiler aktarıldı.

10.11.2015
HELVACIZADE GRUBU PHARMETIC GİRİŞİMCİ ECZACILAR DERNEĞİ ÜYELERİNİ KONYA’DA AĞIRLADI

Zade® & Zade Vital® İbn-i Sina Ar-Ge Merkezi, Pharmetic Girişimci Eczacılar Derneği Üyelerine Kapılarını Açtı

22.10.2015
HAMİLELİKTE KARIN ÇATLAKLARINA KARŞI ÖNLEMİNİZİ ALIN

Hamilelik çatlaklarını engellemeye Soğuk Pres Hindistan Cevizi Yağı ile destek olun...

14.10.2015
Helvacızade Grubu’na Bilim,  Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’ndan Ar-Ge Desteği

Zade & Zade Vital İbn-i Sina Ar-Ge Merkezi, Türkiye’nin 200’üncü, OTC (İlaç Dışı Ürünler) Alanında ilk Ar-Ge Merkezi Oldu.

09.10.2015
Zade Vital®  18. Ulusal Halk Sağlığı Kongresi’nin Ana Sponsoru Oldu

​Zade Vital®, Konya’da  bu sene 18’incisi düzenlenen Ulusal Halk Sağlığı Kongresi’nin ana sponsoru oldu. Türkiye’nin ilk  besin destekleri markası olan Zade Vital®, kongre kapsamında Türkiye’nin dört bir yanından gelen halk sağlığı uzmanlarını ağırladı.

01.10.2015
Sonbahar aylarında bağışıklık sistemimizi güçlendirmek için bitkisel destek: Soğuk Pres ÇörekOtuYağı

Sonbahar aylarında zayıflayan bağışıklık sistemimiz desteğe ihtiyaç duyuyor. Soğuk Pres çörek otu yağı ile bağışıklık sistemini güçlendirmeye ve vücut direncini artırmaya destek olmak mümkün.

25.08.2015
Sabancı Üniversitesi Marka Pratiği Günleri’nde Zade Vital® Ürünleri Çalışıldı

Zade Vital®’in Sağlık Sektöründeki Başarısı Derslere Konu Oldu!

Sabancı Üniversitesi’nin Reklamcılık Vakfı işbirliği ile yürüttüğü, yüksek lisans öğrencilerine düzenlediği Marka Pratiği Günleri’nde; Türkiye’nin ilk besin desteği markası olarak üretilen Zade Vital®’in yeni ürün grupları ve bu ürünlere ait pazarlama stratejileri çalışıldı.

08.08.2015
ZADE VITAL®, VITALOG TOPLANTILARI İLE MALATYA’DA ECZACILARIMIZ İLE BULUŞTU

​Türkiye’nin ilk besin destekleri markası Zade Vital® tarafından, hayata ve sağlığa dair önemli konu başlıkları ile hayata geçirilen Vitalog Toplantıları 8 Ağustos tarihinde Malatya’da gerçekleşti. Malatyalı eczacılarımızı bir araya getiren toplantıda “sağlıklı bir yaşam sürebilmek için esansiyel yağ asitlerinin önemi” konusunda güncel ve bilimsel bilgiler aktarıldı.

10.07.2015
Helvacızade Grubu’nun Büyük Ramazan Buluşması Gerçekleşti.

Helvacızade Grubu düzenlediği iftar davetinde tüm çalışanlarını, iş ortaklarını, distribütörlerini bir araya getirdi. Paylaşmanın, bir arada olmanın ve manevi duyguların bir kat daha öne çıktığı Ramazan ayında gerçekleşen buluşmaya 1.200 davetli katıldı.

06.07.2015
Türkiye’nin En Büyük 23’üncü Firması: Helvacızade® Grubu

Helvacızade Grubu , “Endüstriyel Gıda İmalatı” sektöründe Türkiye’nin en büyuk 23’üncü firması olarak Fortune 500 Türkiye listesinde yer aldı.

23.06.2015
Helvacızade Grubu Yine “Devler Ligi”nde…

​İstanbul Sanayi Odası'nın 500 Büyük Sanayi Kuruluşu 2014 araştırmasının sonuçları açıklandı. Helvacızade Gıda İlaç Kimya San. ve Tic. A.Ş. özel sektör sıralamasında 479’uncu, kamu dahil sıralamada 490’ıncı olurken sadece yemeklik bitkisel sıvı yağ rafinasyonu sektöründe ise ilk 3’te yer aldı.

15.06.2015
Dr. MEVLÜT BÜYÜKHELVACIGİL, ALMAN AİLE ŞİRKETLERİNE,  “AİLE ANAYASASINI” ANLATTI:

“Şirketin Geleceği Şansa Bırakılmaz”

Federal Almanya Büyükelçisi Eberhard Pohl’ün

himayelerinde düzenlenen 4. Türk-Alman Aile Şirketleri Zirvesi’nde Dr. Mevlüt Büyükhelvacıgil, aile şirketlerinde yeni nesillerde başarı için yapılması ve yapılmaması gerekenleri katılımcılarla paylaştı.

12.06.2015
ZADE VITAL® İLE RAMAZAN’I AYAKTA KARŞILAYIN

Uzun ve sıcak günlerin bizleri beklediği Ramazan ayı boyunca, vücut direnci düşenler, kabızlık ve hazımsızlık çekenler Zade Vital®  ürünlerinden destek aalabilirler.

30.04.2015
VAN’DA GERÇEKLEŞTİRİLEN AİLE ŞİRKETLERİ 2023 ZİRVESİ’NDE,“GELECEKTE DE VAR OLMANIN YOLLARINI”ANLATTI

​Dr. MEVLÜT BÜYÜKHELVACIGİL, VAN’DA GERÇEKLEŞTİRİLEN AİLE ŞİRKETLERİ 2023 ZİRVESİ’NDE, “GELECEKTE DE VAR OLMANIN YOLLARINI” ANLATTI:

“Şirketin Geleceği

Şansa Bırakılmaz”

Capital ve Ekonomist

Dergileri tarafından, Van Ticaret ve Sanayi Odası ev sahipliğinde, Van’da düzenlenen Aile Şirketleri 2023 Zirvesi’nde Dr. Mevlüt Büyükhelvacıgil, aile şirketlerinin geleceği için kurumsallaşmanın ve aile anayasası hazırlanmasının gerekli olduğunu vurguladı.

18.04.2015
ZADE VITAL®, VITALOG TOPLANTILARI İLE KAYSERİ’DE ECZACILARIMIZ İLE BULUŞTU.

Türkiye’nin ilk besin destekleri markası Zade Vital® tarafından, hayata ve sağlığa dair önemli konu başlıkları ile hayata geçirilen Vitalog Toplantıları 18 Nisan tarihinde Kayseri’de gerçekleşti.

Kayseri Eczacı Odası ile işbirliği içinde

gerçekleşen ve Kayserili eczacılarımızı ve diyetisyenlerimizi bir araya getiren toplantıda “Sağlıklı Yaşam İçin Doğal Besin Desteklerinin Yeri ve Önemi” konusunda güncel ve bilimsel bilgiler aktarıldı.

13.04.2015
KALBİM SENDE - KALP SAĞLIĞINDA TOPLUM BİLİNCİ OLUŞTURMAYA SEN DE DESTEK OL!

​Türkiye’nin ilk besin desteği markası Zade Vital® kalp sağlığına dikkat çekmek için  12-18 Nisan Kalp Haftası’na özel “Kalbim Sende” uygulamasını Facebook üzerinden takipçileriyle buluşturdu.

08.04.2015
ZADE VITAL®’DEN “CANIM ANNEME” PAKETİ

Bu Anneler Günü’nde annenize sağlık hediye edin!

Mayıs ayının ikinci pazar günü, tüm dünyada Anneler Günü olarak

kutlanıyor. Zade Vital® bu Anneler Günü’nü unutulmaz kılmak için onlara en değerli hediyeyi, sağlığı hediye ediyor!

01.03.2015
KALBİNİZ GENÇ KALSIN!  KALP DOSTU ESANSİYEL YAĞ ASİTLERİ

​Keten tohumu, nar çekirdeği ve üzüm çekirdeği yağı içerisindeki esansiyel yağ asitleri ile kalp sağlığınızı korumada en büyük destekçileriniz arasında yer almaktadır.

21.02.2015
ZADE VITAL®, VITALOG TOPLANTILARI İLE AFYONKARAHİSAR’DA ECZACILARIMIZ İLE BULUŞTU

​Türkiye’nin ilk besin destekleri markası Zade Vital® tarafından, hayata ve sağlığa dair önemli konu başlıkları ile hayata geçirilen Vitalog Toplantıları 21 Ekim tarihinde Afyonkarahisar’da gerçekleşti. Afyonkarahisarlı eczacılarımızı bir araya getiren toplantıda “sağlıklı bir yaşam sürebilmek için esansiyel yağ asitlerinin önemi” konusunda güncel ve bilimsel bilgiler aktarıldı.

18.02.2015
Türkiye’de sağlık alanında İLK’ler Zade Vital® tarafından gerçekleştiriliyor…

​Türkiye’nin en büyük 500 kurumu arasında yer alan Helvacızade Grubu, Ege Üniversitesi İlaç Geliştirme ve Farmakokinetik Araştırma Uygulama Merkezi ile işbirliği içinde geliştirdiği ve ürettiği, Türkiye’nin sağlık markası Zade Vital®’i ve Zade Vital® Yeni Genel Müdürü Beril Koparal Ayanoğlu’nu sağlık endüstrisine ve basın mensuplarına tanıttı.

05.02.2015
ASPİR YAĞI İLE KİLO VERMENİN TAM ZAMANI!

Zade Vital® Soğuk Pres Aspir Yağı, dahilen kullanımda vücuttaki yağ dengesini düzenleyerek kilo vermeye, haricen kullanımda ise selülit tedavisine yardımcı olabiliyor.

01.02.2015
Emziren anneler hangi balık yağını kullanabilir?

​Türkiye’nin ilk besin destekleri markası Zade Vital® tarafından Ege Üniversitesi İlaç Geliştirme ve Farmakokinetik Araştırma Uygulama Merkezi ARGEFAR ile işbirliği içinde emziren annelere özel olarak geliştirilen Omega 3 balık yağı doktor ve eczacıların hizmetine sunuldu.

15.01.2015
Dr. MEVLÜT BÜYÜKHELVACIGİL, AİLE ŞİRKETLERİNE GELECEKTE DE BAŞARILI OLMANIN YOLLARINI ANLATTI:

“AİLE ANAYASASI AİLELERİN EMNİYET KEMERİDİR”

Bursa Orhangazi Ticaret ve Sanayi Odası Genç Girişimciler Kurulu tarafından düzenlenen seminerde aile şirketlerinin üyeleri ile uluşan Dr.Büyükhelvacıgil, aile şirketlerinin geleceği için kurumsallaşmanın ve aile anayasası hazırlanmasının gerekli olduğunu vurguladı.

01.01.2015
Sağlık alanında ilkler hayata geçmeye devam ediyor

​Türkiye’nin En Büyük 500 Kurumu arasında yer alan Helvacızade Grubu , halkımızın sağlık düzeyini yükseltmek, tedavi maliyetlerini düşürmeye destek olmak amacıyla, üniversite-sanayi işbirlikleriyle, katma değeri yüksek ve rekabetçi ürünler geliştiriyor.

20.11.2014
SAÇ VE CİLT SAĞLIĞINA DESTEK; HİNDİSTAN CEVİZİ YAĞI

​Başta saç ve cilt sağlığı olmak üzere bir çok alanda doğal destek sunan Hindistan Cevizi Yağı, tek üründen çoklu fayda sağlayan benzersiz bir ürün olmasıyla dikkat çekiyor.

31.10.2014
BİYOTEKNOLOJİK BİR ALTYAPI İLE DAHA TEMİZ BİR ÇEVRE

​Helvacızade, Avrupa Birliği Çatı Programı FP7 tarafından desteklenen ORION Projesi’yle organik atıkların geri dönüşümü için çalışıyor.

30.10.2014
Bağışıklık sistemimizin kış aylarındaki destekçisi:  Soğuk Pres Çörek Otu Yağı

​Soğuk kış aylarının bizleri beklediği bu günlerde zayıflayan bağışıklık sistemimiz desteğe ihtiyaç duyuyor. Soğuk Pres çörek otu yağı ile bağışıklık sistemini güçlendirmeye ve vücut direncini artırmaya destek olmak mümkün.

01.10.2014
Uluslararası Avrasya Gastroenteroloji Derneği’nden “Türk Dünyası İbn-i Sina Liyakat Nişanı”

Dr. Mevlüt Büyükhelvacıgil, Tıp dünyası bilimine ve Türk Tıbbına yaptığı hizmetlerden dolayı “Türk Dünyası İbn-i Sina Liyakat Nişanı”na layık görüldü.

25.09.2014
Fortune 500’de En Fazla Kârını Arttıran Kurum: Helvacızade®

​Türkiye'nin en büyük, en kârlı, en hızlı büyüyen ve en yüksek istihdamı sağlayan şirketlerinden oluşan Fortune 500 Türkiye listesinde, 6 kategoride ön sıralarda yer alan şirketler, düzenlenen Gala Gecesi’nde ödüllerini aldı. “En Fazla Kârını

Arttıran Şirket” kategorisindeki ödülün sahibi Helvacızade A.Ş. oldu.

17.09.2014
ZADE VITAL®, VITALOG TOPLANTILARI İLE AYDIN’DA ECZACILARIMIZ İLE BULUŞTU

​Türkiye’nin ilk besin destekleri markası Zade Vital® tarafından, hayata ve sağlığa dair önemli konu başlıkları ile hayata geçirilen Vitalog Toplantıları 16 Eylül tarihinde Aydın’da gerçekleşti.

21. Bölge Aydın Eczacı Odası ile işbirliği

içinde gerçekleşen ve Aydınlı eczacılarımızı bir araya getiren toplantıda “sağlıklı bir yaşam sürebilmek için esansiyel yağ asitlerinin önemi” konusunda güncel ve bilimsel bilgiler aktarıldı.

16.09.2014
Yed-i Velayet 7 Vilayet 7. Sanatta buluşuyor

​Yedi Allah dostunun genç kuşaklar tarafından yorumlandığı “Yed-i Velayet 7 Vilayet Kısa Film Festivali” Konya’da gerçekleşti. Şimdi sıra Bursa’da…

28.08.2014
Anadolu’nun Derin Sağlık Hazineleri VİTALOG TOPLANTILARI DEVAM EDİYOR.

​Zade Vital öncülüğünde hayata dair ve sağlığa dair konu başlıkları ile hayata geçen  VİTALOG Toplantıları’nın ikincisi 28 Ağustos günü Trabzon’da gerçekleşti.

21.08.2014
Anadolu’nun Derin Sağlık Hazineleri VİTALOG TOPLANTILARI BAŞLADI

​Zade Vital öncülüğünde hayata dair ve sağlığa dair konu başlıkları ile hayata geçecek olan VİTALOG Toplantıları’nın ilki 20 Ağustos günü Isparta’da gerçekleşti.

15.08.2014
“Yed-i velayet 7 vilayet Kısa Film Festivali” çekimleri tamamlandı

​Yedi Allah dostunun hayatı genç kuşaklar tarafından yorumlanarak, kısa filmlerle anlatılıyor.

27.06.2014
GÜNEŞE KARŞI DOĞAL KORUNMA

Zade Vital® soğuk pres bitkisel besin destekleri ile hem güneşten korunun hem de sağlıklı bronzlaşın…

Soğuk pres susam yağı ile güneşten korunmaya, soğuk pres ceviz ve susam yağları ile güneş lekelerini önlemeye doğal destek sağlayabilirsiniz. Dünyanın, eczanelerde sunulan, en zengin soğuk pres bitkisel  besin destekleri serisi Zade Vital® ile güneş lekelerine karşı doğal koruma sağlamak mümkün…

26.06.2014
AYAK KOKUSU PROBLEMİNİZ Mİ VAR?

Soğuk Pres Defne tohumu yağıyla ayak sağlığınıza destek sağlayın.

Çoğunlukla erkekler ayak kokusu problemi ile sıklıkla karşılaşıyor. Dünyanın, eczanelerde sunulan, en zengin soğuk pres bitkisel destekleri serisi Zade Vital®, ayak kokusundan şikayet eden erkekler için defne tohumu yağını öneriyor. Prof. Dr. Ulvi Zeybek; defne tohumu yağının, ayak kokusunu giderici olduğunu, burkulma ve berelenmelerde de kullanılabileceğini söyledi.

26.06.2014
ÇOCUĞUNUZ BALIK YAĞI TÜKETEMİYOR MU?

Bitkisel Omega 3 Kaynağı Soğuk Pres Ceviz Yağı kullanabilirsiniz…

Balık yağı tüketemeyen çocuklar için Prof. Dr. Ulvi Zeybek;  soğuk pres yöntemiyle elde edilen ceviz yağının kullanılabileceğini belirtiyor.

Anneler, çocukları için hep en iyisini ister. Kullandıkları malzemelerden beslenmesine kadar doğal ürünleri tercih ederler. Zade Vital® tarafından, bugün 7 yıla ulaşan AR-GE çalışması sonucu, yüksek standartlarda Soğuk Pres yöntemiyle üretilen doğal besin desteği ceviz yağı, balık yağı tüketemeyen çocuklarda destek amaçlı kullanılabiliyor.

26.06.2014
ZADE VITAL® İLE RAMAZAN AYINI RAHAT GEÇİRİN

Enerjinizi yüksek tutun, hazımsızlığı önleyin…

Uzun ve sıcak günlerin bizleri beklediği Ramazan ayı boyunca, vücut direnci düşenler, kabızlık ve hazımsızlık çekenler Zade Vital®  ürünlerinden doğal yolla destek alabilirler.

Ege Üniversitesi İlaç Geliştirme ve Farmakokinetik Araştırma Uygulama Merkezi (ARGEFAR) Prof. Dr. Ulvi Zeybek; Yönetim Kurulu Üyesi soğuk pres ruşeym yağının yorgunluk giderici ve doğal enerji kaynağı özelliğiyle günlük besin programlarına dahil edilebileceğini söyledi. Ramazan ayında beslenmeye özellikle dikkat edilmesi gerektiğini belirten Prof. Dr. Zeybek, kabızlık ve hazımsızlık çekenler için ise soğuk pres keten tohumu yağını önerdi.

14.06.2014
Ege Üniversitesi ve Zade Vital®’in büyük başarısı!

Üniversite – Sanayi işbirliğinde somut bir örnek!

Ege Üniversitesi

ARGEFAR ve Helvacızade Gıda İlaç Kimya San. Tic. A.Ş. işbirliği ile

geliştirilen, Türkiye’nin ilk besin destekleri markası Zade Vital®, Avrupa İş

Ödülleri’nde “Rubban

D’honneur / Yüksek onur derecesi” ödülünü kazandı…